Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Verkiezingsprogramma Vlaams Belang Schoten 2018

Verkiezingsprogramma Vlaams Belang Schoten 2018
Lokaal @ Vlaams Belang

Beste Schotenaar,

Schoten is nog altijd een aangename gemeente om te wonen. Een kleine gemeenschap naast een grote stad. Een gemeenschap waar mensen mekaar wel nog kennen. Een gemeente waar er wel nog open ruimte en groen is. Een plek waar we ons wel nog thuis kunnen voelen.

Zeker als we kijken hoe Antwerpen de voorbije jaren geƫvolueerd is, mag Schoten die weg niet opgaan. De eerste signalen zijn er helaas al. Ook in Schoten rukt de vervreemding, islamisering en criminaliteit stelselmatig op. Dat willen wij niet laten gebeuren. Want Schoten is van ons.

Eerder dan een evaluatie van de afgelopen bestuursperiode te maken, heeft Vlaams Belang oog voor de toekomst. Hoe kunnen het Vlaams karakter van Schoten bewaren? Hoe kunnen we een aangename en leefbare gemeente blijven? Hoe kunnen we ervoor zorgen dat onze ouderen niet vergeten worden? Hoe kunnen we onze gezinnen ondersteunen die het soms moeilijk hebben de eindjes aan mekaar te knopen? Hoe kunnen we een diervriendelijke gemeente worden? Hoe kunnen we onze gemeente veilig houden? Hoe kunnen we het groene karakter van onze gemeente versterken?

Het Vlaams Belang heeft de voorbije 6 jaar een constructieve oppositie gevoerd. Kritisch waar nodig, constructief waar mogelijk. Maar wij kijken vooral vooruit. Vlaams Belang presenteert een programma met tal van positieve voorstellen om het Vlaams karakter van onze gemeente te bewaren. En boven alles, willen wij onze mensen op de eerste plaats zetten. We kunnen veel goeie dingen voor onze gemeenschap realiseren. Om dat te kunnen doen, is jouw steun nodig.

Want elke stem telt.

Via onderstaande verwijzing kan u het volledige verkiezingsprogramma van onze partij lezen.